Psychologie

Psychologische begeleiding

Rust scheppen

Binnen PREVA begrijpen we maar al te goed dat een gezond lichaam maar optimaal kan functioneren indien onze geest in balans is.

Een steeds toenemende werk- en prestatiedruk, allerlei normen opgelegd door de maatschappij waaraan voldaan dient te worden en ga zo maar door. Onze geest komt meer en meer onder druk te staan en verdient daarom soms ook rust en orde.

Onze therapeuten zullen met U aan de slag gaan om deze rust en orde te vinden. Elke therapeut heeft zijn/haar specialiteiten, kijk voor meer info op hun persoonlijke pagina.

Een complex onderwerp vereist een uitgebreid team


Het menselijk brein is een ongeloofelijk complexe structuur die we de dag van vandaag, vermoedelijk, nog  niet eens voor de helft begrijpen. We worden daarnaast ook door de maatschappij door al maar sneller veranderende prikkels be├»nvloed en dat maakt een goede begeleiding alleen maar uitdagender. Het is dus maar wat logisch dat we hiervoor dienen te rekenen op een uitgebreid, professioneel team met elks hun eigen specialiteiten. 

Een greep uit het aanbod van ons team:

- Burn-out begeleiding

- Depressie

- Angststoornissen

- Verslavingsproblematiek

- Neuropsychologie (psychologische problematiek bij neurologische aandoeningen)

- Relatietherapie

- Cognitieve gedragstherapie

- Loopbaanbegeleiding

- Rouw- en verliesbegeleiding

- Kinderpsychologie

- Autismecoaching

- Opvoedingsondersteuning

- ...

Ons psychologisch team

Psycholoog

Elien Tubbax

E-mail: Elien@preva.be

Telefoon: 0479 / 08 27 53

Psychotherapeut

Maarten Janssens

E-mail: Maarten@preva.be

Telefoon: 0496 / 15 84 57

Psychotherapeut

Els Janssen

E-mail: Els@preva.be

Telefoon: 0498 / 28 85 34

Psychotherapeut

Julie Gevaert

E-mail: Julie@preva.be

Telefoon: 0479 / 22 49 23

Systeemcounselor

Debby Rosseau

E-mail: Debby@preva.be

Telefoon: 0479 / 11 14 04

Neuropsycholoog

An Dierckx

E-mail: info@praktijkneuropsychologie.be

Telefoon: 0497 / 88 46 47

Neuropsycholoog

Emilie Mertens

E-mail: info@praktijkneuropsychologie.be

Telefoon: 0497 / 88 46 47

Kinderpsycholoog

Lette Van Bael

E-mail: Lette@preva.be

Telefoon: 0485 / 42 39 45

Rouwbegeleiding

Primair reflexen

Tineke Mauclet

E-mail: Tineke@preva.be

Telefoon: 0456 / 07 22 46

Auticoach

Stien Ooms

E-mail: Stien@preva.be

Telefoon: 0474 / 29 71 55

Verslavingstherapeut

Jan Van Roey

E-mail: Jan@preva.be

Telefoon: 0456 / 58 77 83

Loopbaancoach

Nadine Wynants

E-mail: Nadine@preva.be

Telefoon: 0478 / 82 15 47

Burn-out coach

Nancy Wynants

E-mail: Nancy@preva.be

Telefoon: 0485 / 65 83 30

Psychotherapeut

Aniek Van Briel

E-mail: Anniek@preva.be

Telefoon: 0496 / 18 37 30