Sport en begeleiding

Sport en begeleiding

Topkennis voor topbegeleiding

Binnen PREVA staat er een gans team klaar om U te begeleiden bij al uw sportieve doelen.

Bestaat jouw doel uit het beginnen sporten zonder enig sportverleden of ben je op zoek naar die laatste procentjes verbetering bij een reeds jarenlange sportervaring, het PREVA team heeft de kennis in huis om jou hierin bij te staan. 


Begeleiding in zijn breedste vorm


Zoals reeds gezegd kan elke sporter zijn gading vinden bij PREVA. Al onze hulpverleners zijn opgeleid om U bij elke sportieve uitdaging te begeleiden. Binnen PREVA vinden we onder andere:


- Personal Training

- Sportkinesitherapie en revalidatie

- Sportdieetkunde

- Sportmassage

- Inspanningstesting (loop- en fietstesten)

- Fietspositiebepalingen

- Podologische zolen

- Trainingsbegeleiding 

- Dexa scanning (bepaling vet- en spiermassa)


Het Team

Personal Training

Tijs Luyten

E-mail: Tijs@preva.be

Telefoon: 0472 / 11 57 03

Kinesitherapie

Marthe Vandesande

E-mail: Marthe@preva.be

Telefoon: 0471 / 71 74 73

Inspanningstesten

Vincent Mermans

E-mail: inspanningstesten@preva.be

Telefoon: 0471 / 68 71 85

Kinesitherapie

Eva De Laet

E-mail: Eva@preva.be

Telefoon: 0494 / 79 05 31

Kinesitherapie

Cédric Beerten

E-mail: Cédric@preva.be

Telefoon: 0471 / 46 82 50

Trainingsbegeleiding

Vincent Mermans

E-mail: inspanningstesten@preva.be

Telefoon: 0471 / 68 71 85

Podologie

Luus Tormans

E-mail: Luus@preva.be

Telefoon: 014 / 93 00 21

Dieetkunde

Katrien Van Roy

E-mail: Katrien@preva.be

Telefoon: 0479 / 07 29 83

Dieetkunde

Vincent Peeters

E-mail: Vincent@preva.be

Telefoon: 0477 / 46 37 65

Kinesitherapie

Yannick Cornelissen

E-mail: Yannick@preva.be

Telefoon: 0479 / 56 81 02

Dieetkunde

Fleur Gentry

E-mail: Fleur@preva.be

Telefoon: 0470 / 87 93 65

Dexa-scanning

Dexa scanning

E-mail: Katrien@preva.be

Telefoon: 0479 / 07 29 83